Odkazy


Máte stránky, na kterých ukazujete, jací jste uvnitř sebe? Vystavujete na Internetu své básničky, úvahy, obrázky nebo cokoli jiného, co vás vyjadřuje? Našli jste zajímavý článek, který pojednává o vztazích, životě, depresi nebo je nějakým způsobem zajímavý? Neváhejte a dejte o tom vědět ostatním. Stačí zaslat adresu a stručný popis na e-mail ilunaxiel@centrum.cz, my zmíněný odkaz zkontrolujeme a v případě, že bude vyhovovat, vystavíme jej do dvou dnů na této stránce.
Veškerá dílka jsou samozřejmě zveřejňována anonymně nebo pod nickem.
7.červenec 2008 9:37:44 Přeslička

Salesiánské středisko Štěpána Trochty - Teplice - v duchu preventivního systému sv. Jana Boska vytváří prostředí pro jasnou orientaci k všeobecně lidským, duchovním a křesťanským hodnotám. Je vedeno týmem kvalifikovaných pracovníků, kteří připravují mládež k lepšímu začlenění do společnosti.


20.říjen 2002 19:38:14 Addikos Hippos

Nabidl bych vazenym navstevnikum svoje osobni stranky na adresehttp://majkl.jinak.cz, na nichz muzete najit par uvah jak z meho pera, tak i z pera me kamaradky....


20.říjen 2002 19:30:55 Přeslička

Na www.mujweb.cz/www/pajap/BachRam.htm naleznete ukázky z děl Richarda Bacha. Rozhodně stojí ze pročtení, pokud o této literatuře přemýšlíte!


23.červen 2002 10:29:10 mysaaacek

Velmi mě zaujaly Vaše stránky a chtěl bych Vám tímto předat odkaz na mé stránky http://www.webpark.cz/mysaaacek
Stránky obsahují články o depresích, pocitech, popisu světa kolem sebe atd. proto Vám nabízím tento odkaz k uveřejnění na Vašem portálu.


2.duben 2002 18:31:46 Ahabah

James Hillman - Duše a sebevražda
Tato knížka není ZJEVNĚ nápomocná lidem pod křídly smrti. Má totiž za následek více než uklidnění a ztišení krize, její vyhrocení. Neboli jinak: zavede člověka nad propast, buď skočí a nebo se ze všeho vyléčí mnohem rychleji, než kdyby šel cestou pomalého zklidnění. Tady je adresa: http://ahabah.mysteria.cz/archiv/jh_das.pdf.


17.březen 2002 16:19:23 Přeslička

Jeden zajimavy clanek z Mlade Fronty - je tam par veci dobrych k zamysleni. http://www.mfdnes.cz/mfdnes.asp?r=Acivilizaceh&c=civilizaceh_4_1


26.srpen 2001 22:27:50 Přeslička

Webové stránky Přesličky, jedné ze skalních osobností tohoto projektu, najdete na http://lekorka.webpark.cz. Pokud jí chcete poznat blíže, rozhodně se tam nezapomeňte podívat.


14.červen 2001 12:16:16 ILUNaxiel

Zajímavý odkázek, který by mohl zaujmout všechny, které oslovila knížka Malý princ. Na adrese http://sweb.cz/ateliery/psycho/princ.htm je docela zajímavý literárně-psychologický rozbor tohoto díla. Nechejte si chutnat :)